AC Milan może stracić legendę. Wszystko przez koronawirusa

Portal sport.pl podał informację, że Zlatan Ibrahimović – napastnik AC Milan może rozwiązać umowę z klubem wcześniej niż w czerwcu.

Koronawirus storpedował, można powiedzieć, każdą sferę ludzkiego życia, nawet tę sportową. Z powodu niepewnej sytuacji we Włoszech Zlatan Ibrahimović może wcześniej rozwiązać umowę z AC Milan niż w czerwcu,  co wydaje się dość rozsądnym posunięciem. Przypomnijmy, że “Ibra” rozegrał 10 spotkań w tym klubie, strzelając 4 bramki.

Dlaczego to najbardziej rozsądny w mojej ocenie ruch? Otóż nie jest tajemnicą, że liczba chorych z powodu koronawirusa we Włoszech jest zatrważająco duża. Jak podają tamtejsze media, ludzie z północy, czyli największego siedliska koronawirusa jak do tej pory emigrują na południe kraju, czyli właśnie w tę część, w której znajduje się Mediolan.

Po sytuacji, gdy wykryto koronawirusa u Daniele Rubaniego i Bartosza Bereszyńskiego, a kwarantannie są poddani również Karol Linetty, Wojciech Szczęsny i Bartłomiej Drągowski, istnieje obawa, czy w ogóle sezon Serie A zostanie dokończony, a co za tym idzie, jak będzie wyglądała sytuacja kontraktowa poszczególnych zawodników.

W mojej ocenie Ibrahimović “dmucha na zimne” w sprawie swej przyszłości i dlatego też chce z Milanu odejść.

Po drugie rzeczą oczywistą jest, że bezpieczeństwo i życie ludzkie jest ponad wszystko. Miejmy jednak nadzieję, że szaleństwo zarazy uda się powstrzymać i dokończyć wszystkie europejskie rozgrywki sprawiedliwym rozstrzygnięciem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook