Angaż Marka Kuzmy był najpoważniejszym letnim hitem transferowym niepołomickiego klubu. Umówmy się, od razu rzucało się w oczy, że piłkarz ten grać w piłkę potrafi, ale w poprzednich meczach brylowali inni. Tym razem Kuzma zdobył gola na wagę punktu w doliczonym czasie gry. Został tym samym bohaterem meczu. Wcześniej na listę strzelców wpisał się, do niedawna gracz Sandecji, Wojciech Trochim, który popisał się ładnym uderzeniem z rzutu wolnego.

Niepołomiczanie prezentowali się lepiej po przerwie, gdy mieli kilka dobrych okazji, a najlepszą Krzysztof Drzazga. W końcu trener Tomasz Tułacz zdecydował się na zmianę, wprowadził Kuzme, który ustalił wynik. Dla Chojniczanki najlepszą okazję miał Emil Drozdowicz, po którego strzale piłka trafiła w słupek.

Chojniczanka – Puszcza Niepołomice 1-1 (1-0)
Trochim 30 – Kuzma 90.
Chojniczanka: Janukiewicz – Deleu (84 Sylwestrzak), Michalski, Wołąkiewicz, Pietruszka, Piotrowski (66 Zawistowski), Paprzycki, Foszczmańczyk, Pylypczuk, Trochim, Mikołajczak (80 Drozdowicz).
Puszcza: Mleczko – Czarny, Stępień (77 Kuzma), Stawarczyk, Żytek, Bartków, Mikołajczyk (46 Drzazga), Uwakwe (86 Stefanik), Ryndak, Tomalski, Orłowski.