Chojniczanka straciła gola w doliczonym czasie gry

Angaż Marka Kuzmy był najpoważniejszym letnim hitem transferowym niepołomickiego klubu. Umówmy się, od razu rzucało się w oczy, że piłkarz ten grać w piłkę potrafi, ale w poprzednich meczach brylowali inni. Tym razem Kuzma zdobył gola na wagę punktu w doliczonym czasie gry. Został tym samym bohaterem meczu. Wcześniej na listę strzelców wpisał się, do niedawna gracz Sandecji, Wojciech Trochim, który popisał się ładnym uderzeniem z rzutu wolnego.

Niepołomiczanie prezentowali się lepiej po przerwie, gdy mieli kilka dobrych okazji, a najlepszą Krzysztof Drzazga. W końcu trener Tomasz Tułacz zdecydował się na zmianę, wprowadził Kuzme, który ustalił wynik. Dla Chojniczanki najlepszą okazję miał Emil Drozdowicz, po którego strzale piłka trafiła w słupek.

Chojniczanka – Puszcza Niepołomice 1-1 (1-0)
Trochim 30 – Kuzma 90.
Chojniczanka: Janukiewicz – Deleu (84 Sylwestrzak), Michalski, Wołąkiewicz, Pietruszka, Piotrowski (66 Zawistowski), Paprzycki, Foszczmańczyk, Pylypczuk, Trochim, Mikołajczak (80 Drozdowicz).
Puszcza: Mleczko – Czarny, Stępień (77 Kuzma), Stawarczyk, Żytek, Bartków, Mikołajczyk (46 Drzazga), Uwakwe (86 Stefanik), Ryndak, Tomalski, Orłowski.
Facebooktwitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook