GKS Jastrzębie wprowadza “Wirtualne Bilety”

GKS Jastrzębe

W trudnym czasie epidemii kluby szukają różnych sposobów na przetrwanie. Jednym z nich są Wirtualne Bilety.  Z takiego rozwiązania skorzystał już m.in. Ruch Chorzów, a teraz także GKS Jastrzębie.


 

W czasie epidemii, kiedy kluby nie mogą rozgrywać swoich spotkań, a koszty funkcjonowania drużyny z czegoś trzeba pokryć, zarządy zespołów muszą szukać pomysłów na załatanie dziury w budżecie.
Popularny w ostatnich dniach stał się Wirtualny Bilet. Z takiego rozwiązania skorzystano już m.in. w Mielcu i Chorzowie, a teraz także w Jastrzębiu. Właśnie na tym ostatnim się skupimy.

Razem wygrajmy ten mecz! 12 zawodnik wspiera GKS!
Brak możliwości rozgrywania meczów z powodu panującej pandemii, to trudna sytuacja zarówno dla kibiców, ale także dla klubów piłkarskich. GKS Jastrzębie nie jest wyjątkiem i również musi przetrwać ten trudny czas.

Piłka nożna jest ważną częścią życia całej naszej piłkarskiej społeczności. Kibice niejednokrotnie pokazywali, że w trudnych momentach potrafią się zmobilizować i pomóc potrzebującym. Zwykle jest to pomoc w postaci akcji charytatywnych dla domów dziecka, przedszkoli czy innych potrzebujących osób lub instytucji. Teraz, w związku z zaistniałą sytuacją, możecie dołożyć swoją cegiełkę i przynajmniej w małym stopniu pomóc w przetrwaniu tego trudnego czasu dla GKS-u Jastrzębie! – czytamy w oświadczeniu jastrzębskiego klubu.

Wszystkich chcących wesprzeć akcję klubu zapraszamy na stronę www.bilety.gksjastrzebie.com. Znajdziemy tam dwa rodzaje biletów. Bilet normalny kosztować będzie 15 zł, natomiast bilet VIP 30 zł.

Jakie korzyści osiągną kibice decydujący się na wsparcie klubu? 

Z odpowiedzią przychodzi nam dalsza część komunikatu klubu:

Wszyscy, którzy zakupią wirtualne bilety wsparcia, gdy sytuacja wróci do normy i ponownie będziemy mogli wszyscy razem spotkać się przy Harcerskiej, będą mogli obejrzeć wybrany przez siebie mecz (ligowy lub Pucharu Polski) za jeden grosz! Warunkiem otrzymania biletu za grosz będzie okazanie potwierdzenia w Sklepie Kibica zakupu biletu-cegiełki, które zostanie wysłane na wskazany podczas zakupu adres mailowy.

Facebook