Manchester United zainteresowany piłkarzem Atlético

Manchester United

źródło:https://www.facebook.com/manchesterunited/photos/a.10156222894732746/10156222898117746/?type=3&theater

Przerwa w rozgrywkach spowodowana międzynarodową epidemią daje zespołom z całego świata czas na szukanie pomysłów na przyszły sezon. Skorzystać z tego chcą m.in. działacze United.

Jak podaje ESPN, Manchester United jest zainteresowany ściągnięciem do siebie Thomasa Lemara. Przedstawiciele “Czerwonych Diabłów” mieli spotkać się z przedstawicielami zawodnika.

Dwudziestoczteroletni pomocnik w tym sezonie gra bardzo mało i podobno już szykuje się do opuszczenia stołecznego zespołu.

Reprezentant Francji jest zawodnikiem bardzo uniwersalnym i podobno właśnie ta cecha podoba się szkoleniowcowi zespołu z Manchesteru, który zamierza poszerzyć możliwości operowania składem.

Problemem może być jednak obecność klasowych piłkarzy na pozycjach, na których występuje Lemar. Możemy tu wymienić m.in. Paula Pogbę, Freda czy Bruno Fernandesa.

Na rozstrzygnięcie sprawy będziemy musieli poczekać do lata, ale jedno jest pewne. Jeśli Francuz wróci do formy z czasów gry w Monaco, to jego przyszły pracodawca zrobi “złoty interes”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook