Podsumowanie I kolejki FORTUNA I ligi

Poznaliśmy pary barażowe
Prezentujemy zestawienie wyników, wraz ze składami oraz strzelcami bramek z I kolejki FORTUNA I ligi.

Stal Mielec 2-1 Warta Poznań
Bramki: K. Getinger 22′, J. Šoljić 26′ – G. Jaroch 64′
Stal: S. Kiełpin – P. Olszewski, M. Żyro, L. Bielák, M. Dobrotka,  K. Getinger – G. Tomasiewicz, J. Šoljić, B. Nowak (89′, M. Urbańczyk), A. Prokić (81′, S. Stasik) – A. Paluchowski.
Warta: A. Lis – J. Kuzdra, B. Kieliba, T. Boczek, J. Kiełb –  K. Gardzielewicz (59′, W. Długosz), A. Marciniak (55′, M. Kupczak), M. Grobelny, R. Janicki (73′, M. Jakóbowski), M. Rybicki – G. Jaroch.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-0 Sandecja Nowy Sącz
Bramki: R. Gergel 23′, V. Gutkovskis 38′, J. de Amo 76′
Bruk-Bet Termalica: Ł. Budziłek – M. Grzybek, A. Putiwcew, J. de Amo, M. Mikovič – R. Gergel, W. Kamiński (65′,  V. Jovanović), P. Wlazło (78′, F. Purece), M. Bezpalec, D. Kalisz – V. Gutkovskis (82′, Á. Vilhjálmsson).
Sandecja: D. Bielica – T. Socha, G. Baran, M. Flis – D. Kun (66′, A. Danek), R. Kanach, M. Walski, M. Kałahur, D. Chmiel (60′, M. Piter-Bučko) – M. Klichowicz (82′, M. Gabrych), M. Małkowski.

Wigry Suwałki 1-1 Chojniczanka Chojnice
Bramki: J. Huertas 31′ (k) – H. Wołąkiewicz 36′ (k)
Wigry: D. Kąkolewski – A. Najemski, M. Ozga, A. Piekarski,  A, Karankiewicz – G. Aftyka, Ł. Sosnowski, S. Łapiński (89′, O, Furst),  J. Huertas (74′, K. Sabiłło), C. Sauczek (80′, K. Levis) – R. Bartczak.
Chojniczanka: R. Janukiewicz – J. Mudra, S. Michalski, H. Wołąkiewicz, K. Sylwestrzak – E. Drozdowicz (77′, W. Trochim), P. Zawistowski, B, Wolski, M. Kuzimski (68′, A. Papikjan), K.Wachowiak (82′, M. Sacharuk) – T. Mikołajczak.

Puszcza Niepołomice 0-0 GKS 1962 Jastrzębie
Puszcza: K. Niemczycki – M. Bartków, M. Czarny, K. Stępień, M. Mikołajczyk – M. Sitek (88′, J. Embaló), M. Kotwica, J. Serafin (72′, L. Uwakwe), W. Żytek, Ł. Szczepaniak – M. Wowczenko (64′,  K. Nowak).
GKS 1962: G. Drazik – D. Kulawiak, B. Jaroszek, A. Wolniewicz,  D. Gojny – R. Adamek, M. Mróz (70′, Ł. Norkowski), D. Tront, K. Jadach (66′, K. Adamek), F. Ali (85′, D. Szczęch) – J. Wróbel.

GKS Bełchatów 3-0 Stomil Olsztyn
Bramki: A. Golański 9′, P. Zdybowicz 44′, K. Wołkowicz 56′
GKS: P. Lenarcik –  M. Grzelak, M. Grolik, M. Magiera, K. Wołkowicz – B. Bartosiak (76′, B. Biel), P. Czajkowski, A. Golański, W. Putin (83′, D. Flaszka), M. Marzec – P. Zdybowicz (72, D. Kocyła).
Stomil: P. Skiba – J. Bucholc, O. Tarasenko, J. Tecław, L. Kubáň – A. Siemaszko (83′, K. Landowski), W. Gancarczyk (59′, M. Cetnarski), W. Biedrzycki, G. Lech, M. Gancarczyk – S. Sobczak (68′, B. Niedziela).

Zagłębie Sosnowiec 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bramki: F. Piasecki 46′ – K. Danielak 26′
Zagłębie: M. Perdijić – T. Nawotka, P. Polczak, P. Kraczunow, R. Grzelak (31′, D. Ryndak) –  S. Biłeńkyj, J. Sinior (65′, K. Radkowski), P. Mularczyk (46′, F. Karbowy), S. Pawłowski, P. Małecki – F. Piasecki.
Podbeskidzie: M. Polaček –  B. Jaroch, K. Osyra, D. Baszłaj, F. Modelski – K. Danielak, R. Figiel, K. Sieracki, T. Nowak, Ł. Sierpina – M. Roginić.

Radomiak Radom 2-1 GKS Tychy
Bramki: D. Nowak 16′, M. Karwot 70′ – Ł. Grzeszczyk 65′ (k)
Radomiak: A. Haluch – D. Jakubik, M. Cichocki, K. Pietrzyk, D. Abramowicz – Leândro (90′, Adam Banasiak), M. Kaput, M. Karwot, R. Makowski, M. Michalski (78′, P. Mikita) – 27. D. Nowak (62′, M. Górski).
Tychy:  K. Jałocha – M. Mańka, M. Biernat, M. Kowalczyk (55′, J. Piątek), K. Kallaste –  D. Połap (46′, K. Piątek), D. Krišto, K. Daniel, Ł. Grzeszczyk,  S. Steblecki (85′, D. Kasprzyk) – M. Piątkowski.

Olimpia Grudziądz 5-0 Chrobry Głogów
Bramki: O. Haydary 24′, 32′, 68′, J. Łukowski 45′ (k), J. Criciúma 89′
Olimpia: J. Lemanowicz – D. Ciechanowski, I. Očenáš, L. Ďuriška, A. Wawszczyk – T. Alves, M. Kona, R. Ziętarski, K. Handzlik (70′, B. Nowicki), J. Łukowski (88′, S. Kamiński) – O. Haydary (75′, J. Criciúma).
Chrobry: M. Abramowicz – P. Stolc, M. Michalec, Ł. Góra – M. Ziemann, S. Drewniak, R. Mandrysz (82′, M. Pawlik), A. Antochów (68′, D. Piła), J. Ratajczak – D. Kowalczyk (59′, M. Machaj), M. Lebedyński.

Miedź Legnica 0-0 Odra Opole
Miedź: Ł. Załuska – P. Zieliński, G. Bartczak, N. Mijušković, A. Pikk – Marquitos, J. Ostrowski, K. Danielewicz (68′, R. Mišlov), P. Forsell, H. Ojamaa –  V. Šabala (88′, H. Antkowiak).
Odra: A. Krysiak – P. Janasik, P. Żemło, M. Wypych, K. Słaby – K. Janus (57′, D. Błanik), S. Bonecki, M. Trojak (75′, M. Czyżycki), M. Adamec, B. Wdowik – S. Skrzypczak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook