Sportowe Podsumowanie Dnia – 1 grudnia 2020 (wtorek)

Sportowe podsumowanie dnia- 6 listopada (piątek)

Sportowe podsumowanie dnia- 01 grudnia (wtorek)Sportowe podsumowanie dnia

Katastrofa Realu Madryt w Lidze Mistrzów. Znamy termin Australian Open 2021. SkyRes Rzeszów przegrał w pierwszej serii meczów Siatkarskiej Ligi Mistrzów. Zapraszamy na Sportowe Podsumowanie Dnia – 1 grudnia 2020 (wtorek).

Piłka nożna

Za nami pierwsze mecze piątej kolejki Ligi Mistrzów. Katastrofalnie wygląda sytuacja Realu Madryt. Królewscy przegrali w Kijowie z Szachtarem Donieck 2:0 i mocno skomplikowali sobie kwestię awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. W innych ciekawych spotkaniach Atletico Madryt zremisowało z Bayernem Monachium 1:1, z kolei Liverpool pokonał waleczny Ajax Amsterdam 1:0. Zawiódł natomiast Manchester City, który zremisował bezbramkowo z FC Porto. Kibice byli też świadkami zwycięstwa Interu Mediolan, który po zaciętym meczu pokonał Borussię Moenchengladbach 3:2. Druga seria piątej kolejki Ligi Mistrzów już w środę.

Tenis

Znamy datę pierwszego w 2021 roku turnieju wielkoszlemowego. Australian Open rozgrywany w Melbourne odbędzie się 8 lutego – taką informację przekazał dziennik L’Equipe. Według wstępnych ustaleń zawodnicy będą musieli pojawić się w Australii najpóźniej 17 stycznia i przejść dwutygodniową kwarantannę. Organizatorzy zapewnili, że tenisiści będą mieć możliwość korzystania z kortów treningowych oraz siłowni. W australijskiej imprezie tytułu będzie bronił Serb Novak Djokovic i Amerykanka Sofia Kenin.

Siatkówka

SkyRes Rzeszów przegrał z Palmbergiem Schwerin w pierwszym meczu grupy A siatkarskiej Ligi Mistrzyń. Zespół z Rzeszowa pokazał, że pomimo dwóch lat nieobecności w Lidze Mistrzyń nie wolno ich lekceważyć. Cały pierwszy set był bardzo wyrównany i zakończył się zwycięstwem SkyRes 27:25. Niestety w dalszej części meczu Palmberg Schwerin zaczął zdobywać coraz większą przewagę. Kolejne sety padały ich łupem kolejno 18:25, 18:25, 18:25. Mimo przegranej możemy mieć nadzieję na dobry występ polskiego zespołu w dalszej części rozgrywek.