Udana inauguracja siatkarskiej Gwardii Wrocław

Po ciężko wywalczonym zwycięstwie na wyjeździe w Spale, siatkarze wrocławskiej Gwardii chcieli pokazać kibicom, że aspirują do ogólnopolskiej czołówki. Jak podkreślano, jednym z dalszych celów drużyny ma być powrót do Plus Ligi – najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Dziś siatkarzom z Wrocławia udało się postawić kolejny mały krok w tym kierunku.

Mecz Gwardii Wrocław z AZS AGH Kraków był dla gospodarzy inauguracją na Hali Orbita. To miejsce, gdzie teraz zespół będzie rozgrywał swoje mecze domowe. Na trybunach pojawiło się sporo kibiców, którzy dzielnie dopingowali swoją drużynę. Przyniosło to efekt w postaci dwóch wygranych setów z kilkupunktowym zapasem (sety wygrane do 20 i 19). W trzecim secie na boisku zrobiło się nerwowo i to goście zaczęli zdobywać punkty oraz wykorzystywać błędy rywali, zasłużenie wygrywając. Czwarta część spotkania była z kolei bardzo wyrównana, choć nieco lepsi okazali się siatkarze Gwardii.

Zawodnicy Gwardii pokazali, że są w stanie zdobyć wyraźną przewagę nad rywalami i utrzymać ją do końca spotkania. Wprawdzie podobnie jak w Spale wrocławianie mieli gorsze momenty, jednak tym razem oddali rywalom tylko jednego seta.

Gwardia Wrocław – AZS AGH Kraków 3:1

Fotorelacja z tego meczu dostępna jest TUTAJ.

Facebooktwitter

1 thought on “Udana inauguracja siatkarskiej Gwardii Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook