Zinedine Zidane odchodzi z Realu Madryt!

Źródło: Instagram @zidane

Niespodziewane wieści płyną z Madrytu. O godzinie 13 rozpoczęła się konferencja prasowa zwołana przez trenera madryckiego zespołu, Zinedine’a Zidane’a. Obecny był również prezes, Florentino Perez. Na konferencji Zidane ogłosił, że odchodzi z Realu Madryt!

Hiszpańskie media sugerowały, że przyczyną zwołania konferencji może być rezygnacja Zidane’a ze stanowiska szkoleniowca Realu Madryt.

Spekulacje mediów potwierdziły się, o czym poinformował sam Zidane:

– Podjąłem decyzję o niekontynuowaniu pracy w roli trenera Realu. To dobry moment dla wszystkich, dla mnie, klubu i zespołu. Drużyna tego potrzebuje, aby wygrywać – dodaje Francuz.

Zidane oświadczył, że całe życie będzie blisko Realu, który dał mu wszystko. Podziękował przy tym Florentino Perezowi, który nie bał się postawić na niego w roli trenera, jak i kibicom, którzy zawsze go wspierali. Zapytany o swoją przyszłość odpowiedział, że nie zamierza na razie przejąć innej drużyny.

Nieznane jest jeszcze nazwisko nowego szkoleniowca Królewskich. Hiszpańskie media informują, że następcą Francuza może zostać Mauricio Pochettino – dotychczasowy trener Tottenhamu Hotspur.

Fot. instagram.com/zidane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook